פרסקו צבעים

איך לצבוע את הבית?

בכל הנוגע לצבעים – אין סוף ליצירתיות. בני האדם מאז ומעולם חיפשו צבעים שונים על מנת לגוון, לשנות ולהעניק תחושת נועם ובטחון. לא סתם פרחים עושים לנו כל כך טוב. אין אדם שיקבל זר פרחים במגוון צבעים ולא יחייך או יתמלא תחושת אושר וקלילות. לא סתם אנו בוחרים לצבוע את ביתנו, לעתים בצבעים עדינים ולעתים צבעים נועזים ולא שגרתיים. צביעת הבית לרוב תלווה בתחושת חידוש וריגוש מתקרבת. בעיקר אם התהליך מתבצע על ידכם, בסופו של דבר תחושו תחושת סיפוק שאין לה תחליף, אתם יצרתם את השינוי ואתם גאים בו בסופו של התהליך. אין ספק שמדובר בתחושה חיונית עבור כל אדם והיא מעלה את הבטחון והערך העצמי לאין שעור.

איך לצבוע את הבית?

בכל הנוגע לצביעת הבית, אין באמת חוקים. כל אחד וביתו שלו, כל אחד ורצונותיו. הדברים שכן מומלץ לקחת בחשבון הם, במידה והבית לא שלכם למשל ואתם גרים בו בשכירות – שצבעים כהים הרבה יותר קשה לכסות באמצעות צבע לבן ולכן כשתצטרכו להחזיר את הדירה באותו מצב בו קיבלתם אותה, תצטרכו לעשות עבודה כפולה על מנת להשיב את הלובן אל קירותיה. מעבר לכך, התאמת צבעים מזעזעת גם היא אינה מומלצת, אך מדובר בבית שלכם ואם תרצו מותר גם לשלב זהב וטורקיז, אף אחד לא ישפוט אתכם. וגם אם כן, זו בעיה שלו. 

שלל צבעי הקשת

 למזלנו, אין סוף לכמות הצבעים הקיימים. נכון שבסופו של דבר כל כולם מבוססים על שלושה צבעים, ששילובים שונים שלהם יוצרים המון צבעים וכמות עוד יותר גדולה של גוונים שלהם, אך עדיין מדובר בהרבה מאוד. לכן כל אחד בוודאי ימצא או כבר מצא את הצבע האהוב עליו. עם צבע זה הוא יוכל לעשות מה שירצה, לצבוע את ביתו, לקנות את המכונית שלו בצבע הזה ועוד. אפילו לצבוע את שיערו. היתרון בלהיות בן אדם, לפחות בארצות מסויימות, הוא שיש לך חופש בחירה. וגם אם זה נראה טריוויאלי במיוחד, גם החופש לצבוע ולהצבע כלול תחת חופש הבחירה.

תופסת צבעים

אין ספק שלצבעים יש תפקיד חשוב מאוד בחיינו, מגיל צעיר הם תורמים להתפתחותנו על ידי גירוי ויצירת עניין, הם מעניקים יופי לכל דבר והשילוב ביניהם יכול להיות מצחיק מאוד או מרשים מאוד. אפילו העולם בו אנו חיים הוא צבעוני, כחול וירוק חזקים עם לבן של עננים, חום של יבשות ואדום של מדבריות והרים.  

מוצרים רלוונטים

יש לך שאלה? מחפש איש מקצוע?
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן