פרסקו צבעים

עשה זאת בעצמך

בתקופה שבה הכלכלה אינה ברורה ואנו מנסים לחסוך, כאשר אנו מתחילים לחשוב על צביעת הבית או הדירה רבים יעדיפו לצבוע את ביתם באמצעות שיטת עשה זאת בעצמך. ההמלצה היא לצבוע את הקירות הפנימיים של הדירה או הבית בגוונים נייטרלים כגון לבן או קרם. שילוב של צבעים בקירות יכול להיות מעניין, אבל יש להתייעץ עם מעצב פנים או מי  שמומחה בשילוב הום סטיילינג.רבים יעדיפו תחושה של מרחב וניקיון ולכן גוונים של קרם ולבן, יכולים להיות מתאימים למי שמעוניין בצביעת הבית בשיטת עשה זאת בעצמך. כאשר אתם מעוניינים לצבוע את קירות הבית באמצעות שיטת עשה זאת בעצמך, ישנם הרבה סוגים של צבעים לקירות הפנימיים של הבית, אך ההמלצה של בעלי המקצוע בתחום היא להשתמש עם צבעים אקריליים שמתייבשים מהר, עמידים וניתנים לרחיצה. צבעים אקריליים אינם יקרים ותוכלו להתייעץ עם מוכר בחנות לחומרי בניין, לגבי כמות הצבע שעליכם לרכוש לפני שתתחילו עם מביעת הבית בשיטת עשה זאת בעצמך.

החומרים הדרושים עבור צביעה בשיטת עשה זאת בעצמך הן מברשות מתאימות לצביעת אזורים  מסוימים שניתן לבצע באמצעותן גישה לאזורים קשים יותר לצביעה בשיטה של עשה זאת בעצמך. יש לרכוש גליל ניילון גדול לכיסוי הרהיטים, יריעת קרטון להגנה על הרצפות, צבע איכותי, חומרי מילוי כגון שפכטל אמריקאי, רשתות לתיקון של סדקים גדולים בקירות, פטיש להסרת מסמרים ודיבלים, סרט הדבקה רחב להגנה על שקעי חשמל ומסגרות של חלונות ודלתות

אם כבר רכשתם את הציוד הדרוש על מנת לעבוד בשיטת עשה זאת בעצמך, כיסיתם את הרהיטים, הורדתם את הווילונות, זה הזמן להתחיל בצביעת עשה זאת בעצמך. יש להתחיל את הצביעה עם מברשת של 5-7 ס"מ. יש לצבע במרחק של 10-15 ס"מ מכל צד, סביב הפינות והמשקופים  בכדי ליצור מסגרת. ניתן לעבוד בשיטה טובה יותר של צביעת עשה זאת בעצמך כאשר טובלים את קצה המברשת בצבע. שיטה זו של מריחת צבע ושימוש בצבע תהיה נקייה וחסכונית יותר לביצוע צביעה מושלמת. יש להשתמש עם רולר קצר ולהעביר אותו כמה שיותר קרוב למשקוף או לקיר הנמצא בסמוך מבלי לגעת בהם.

את צביעת עשה זאת בעצמך, מתחילים עם תיקון הקירות, הסרת הדיבלים והמסמרים. יש למלא סדקים באמצעות שפכטל אמריקאי. לאחר המילוי, יש לשייף את הקירות בנייר זכוכית הכי דק. עכשיו יש להתחיל לצבוע את הקירות, כאשר אתם ממתינים לייבוש של כל שכבה. השתדלו לנקות כל לכלוך מיד, כאשר הצבע עוד טרי. החלק האחרון בשיטת עשה זאת בעצמך, הינו סידור הבית. במידה וצבעתם באופן זהיר, הניקיון והסדר יהיה קל. יש לצבוע נכון ובאופן מבוקר, על מנת שלא תהיה לכם עבודה רבה אחר כך.

ייעוץ מקצועי ורכישת צבעים וכלי עבודה לצביעה עצמית של ביתכם

על מנת שהצביעה תהיה מושלמת בשיטת עשה זאת בעצמך, יש לרכוש את הצבעים הטובים והאיכותיים ביותר בחנויות מוכרות או לוודא כי הצבע יוצר ע"י חברה מוכרת מאוד כמו פרסקו צבעים. החברה הוקמה בשנת 1994 והיא מציעה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, פתרונות איכותיים ומקצועיים. לחברה ניסיון עשיר בכל הקשור לצביעת מבנים אם בצבעים ובאמצעות טיח דקורטיבי. חברת פרסקו, פיתחה סל מוצרים המתאים לשוק הישראלי. הצבעים והטייחים הצבעוניים של החברה, מיוצרים ממינרלים טבעיים, מה שגורם לחומרים אלה, להיות ידיד שותים לסביבה. החברה עובדת על פי המסורת האיטלקית, כאשר צבעים אלה נחשבים לאיכותיים ביותר.

מוצרים רלוונטים

יש לך שאלה? מחפש איש מקצוע?
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן