פרסקו צבעים

צבע לבטון – לגוון את האפרוריות

במידה ואתם בונים בית מבטון או מרצפים את הרצפה בחומר זה, לבטח אתם מודעים לכך, כי לבטון גוון אפרורי ומראה תעשייתי מדי. יש להוסיף גוון שישנה ויגוון את האפרוריות ולכן, קיים צבע לבטון. ניתן למצוא מגוון רב של צבעים ולכן, מומלץ לשאול את המוכר בחנות לחומרי בנין, באיזה קיים צבע לבטון הוא ממליץ לצבוע את הקירות, או את רצפת הבטון. יש לציין ,כי קיים צבע לבטון, מקנה לכל משטח בטון, מראה מעוצב וייחודי. ניתן לצבוע עם קיים צבע לבטון, חניונים, מרתפים, מדרגות, מבני תעשייה ואפילו בן טבעית.

כאשר אתם רוכשים קיים צבע לבטון, מומלץ כי תכינו את המשטחים לפני הצביעה וזאת, על פי הוראות השימוש והבטיחות אשר יופיעו על אריזת קופסת הצבע. ישנם שלושה סוגים של קיים צבע לבטון קיים צבע לבטון על בסיס מים, כאשר צבע זה הינו חזק, חודר מיד לסטון וכן הוא ידידותי לסביבה. סוג נוסף של קיים צבע לבטון הוא כזה המיוצר מאפוקסי, כשר צבע זה מתאים לאזורים אש בהם קיימת תנועה כבדה. למשל ניתן לעבוד עם קיים צבע לבטון מסג אפוקסי לרצפות של מוסכים, חניונים או מפעלים שונים אשר מפעילים מלגזות. הסוג השלישי של קיים צבע לבטון, הינו צבע אפוקסי חד רכיבי. צבע זה, מתאים במיוחד לאזורים פרטיים וציבוריים.

היתרונות של צביעה על בטון בצבע מיוחד

יש לציין, כי קיים צבע לבטון, הוא בעל יתרונות רבים כמו למשל ההגנה שהוא מוסיף.  אפשר לצבוע משטחי בטון עם קיים צבע לבטון צבע זה שהוא על בסיס מים, ניתן ליישם בצביעה של פעם אחת ולמראה מושלם ואחיד. אין צורך להשתמש עם צבע יסוד מתחת לצביעה עם קיים צבע לבטון. הוא אינו מבריק ומונע החלקה ולכן, מעדיפים להשתמש עם קיים צבע לבטון במקומות ציבוריים. יש לדעת, כי יתרון נוסף הוא כי קיים צבע לבטון מתייבש די מהר ורמת החומציות של קיים צבע לבטון, דומה לזו של הבטון עצמו, מה שגרם לאחיזה טובה של קיים צבע לבטון על משטח הבטון, מה שימנע התקלפות של הצבע.

רבים מצאו כבר, כי שימוש עם קיים צבע לבטון יכול לגרום לשמחה והתאמת הצרכים של כל אחד באופן הכי  מדויק. כאשר מדובר קיים צבע לבטון, מסוג אפוקסי, לצבע זה יש תכונות העמידות בפני חלודה. זו הסיב כי קיים צבע לבטון מסוג זה, מתאים לאזורים שיש בהם הרבה לחות.עוד תכונה יעילה של קיים צבע לבטון, היא שניתן ליצור משטח לק ועמיד ללא תפרים או חריצים למיניהם. המשטח יהיה קל לניקיון כאשר האזורים הינם גדולים כגון מחסנים, מוסכים וכדומה. גם אם חומרים כימיים יישפכו על רצפת הבטון הצבועה עם קיים צבע לבטון, אין סכנה כי הצבע ייהרס היות והוא כה חזק ועמיד שאף חומר כימי יכול לפגוע בצבע זה. 

רכישת צבע לבטון רק מחברה איכותית מוכרת

יש לציין, כי קיימות כמה חברות אשר קיים צבע לבטון. יש לפנות לחברות שהן יצרניות וותיקות של קיים צבע לבטון ושאר חומרי בניין. אחת מהחברות הידועות הינה פרסקו צבעים אשר חרטה על דיגלה איכות ומצוינות. החברה הוקמה בשנת 1994,בכדי להציע ללקוחותיה הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הפרטי, פתרונות מקצועיים ואיכותיים. החברה מייצרת את הצבעים השונים שלה, על פי מיטב המסורת האיטלקית הנשענת על פיתוח טכנולוגי חדשני. החברה מייצרת צבעים על בסיס של חמרי גלם טבעיים, כאלה שאינם פוגעים באיכות הסביבה.. לפרסקו צבעים, ידע עשיר ורב שנים. החברה הינה המשווקת הבלעדית של 4 חברות צבע וחומרי בניין מהידועות בעולם.

מוצרים רלוונטים

יש לך שאלה? מחפש איש מקצוע?
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן