פרסקו צבעים

TECHNICAL CONCRETE MORTAR R4

חומר מליטה למילוי ושיקום בטון

טיט תיקסוטרופי לשחזור, תיקון ולהגנה על אלמנטים מבניים מבטון מזוין. לחומר מאפיינים מכניים דומים לאלו של בטון (חוזק דחיסה קבוצה R4) עם הידבקות טובה מאוד לתשתית. הטיט מורכב מקושרים בטוניים חזקים, אגרגטים מסוננים, תוספים מיוחדים ומיקרו-סיבים סינתטיים. טיט מורכב מנוסחא המבטיחה הידבקות מצוינת MORTAR CONCRETE TECHNICAL R4 לתשתית ולמוטות תמיכה, המונעת סדיקה בין שני האלמנטים – הישן יוצר סביבה בסיסית, והחדש. לאחר התיישנות שנועדה להגן על חיזוקי המתכת, ובשל נקבוביות נמוכה במטריצת המלט, הוא גם מגן מפני זיהום אוויר. מותאם לשחזור מבני בטון מזוין במצב ירוד.

מק"ט                             2611419

גדלים                              25 ק"ג.

כושר כיסוי                      1.3 מ”ר ב-1 ס”מ עובי

מיוצר ע"י פרסקו צבעים שהוסמך על ידי מכון התקנים הישראלי בהתאמה ISO 9101
להורדת המפרט הטכני

TECHNICAL CONCRETE MORTAR R4

חומר מליטה למילוי ושיקום בטון.

   

טיט תיקסוטרופי לשחזור, תיקון ולהגנה על אלמנטים מבניים מבטון מזוין. לחומר מאפיינים מכניים דומים לאלו של בטון (חוזק דחיסה קבוצה R4) עם הידבקות טובה מאוד לתשתית. הטיט מורכב מקושרים בטוניים חזקים, אגרגטים מסוננים, תוספים מיוחדים ומיקרו-סיבים סינתטיים. טיט מורכב מנוסחא המבטיחה הידבקות מצוינת Weber.tec ripara60 לתשתית ולמוטות תמיכה, המונעת סדיקה בין שני האלמנטים – הישן יוצר סביבה בסיסית, והחדש. לאחר התיישנות שנועדה להגן על חיזוקי המתכת, ובשל נקבוביות נמוכה במטריצת המלט, הוא גם מגן מפני זיהום אוויר. מותאם לשיחזור מבני בטון מזוין במצב ירוד.

מק"ט
2611419גדלים
25 ק"גכושר כיסוי
1.3 מ”ר ב-1 ס”מ עובי.

מיוצר ע"י פרסקו צבעים שהוסמך על ידי מכון התקנים הישראלי בהתאמה ISO 9101

להורדת המפרט הטכני

עשוי לעניין אותך...

בפרסקו אנחנו מתחדשים כל הזמן

נרשמים לניוזלטר שלנו ונשארים מעודכנים

מאמרים וכתבות

חומרים מסורתיים לשימור מבנים

חברת פרסקו מייצרת חומרי בנייה מסורתיים וטבעיים לפרויקטים בתחום שימור מבנים והשחזור ההיסטורי והארכיאולוגי. במסגרת עבודות שימור מבנים ושחזור של חברת פרסקו קרא עוד

שימור פרסקו

כאשר לפנינו מבנים לשימור אפשר לא לעשות כלום, אפשר לעשות את המינימום הנדרש בכדי למנוע המשך הידרדרות מבנית ואפשר לבצע שיקום ושימור. מהן ההשלכות של כל דרך קרא עוד

מערכות צבע העיר הלבנה

מה שאנו שמים לב אליו כאשר אנו נכנסים לבית חדש הינם הצבעים על הקירות. למעשה טיח מינרלי יכול לשנות כל חלל  וצבעים אלה, יכולים לגרום לנו לאווירה הרצויה.
קרא עוד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן